Šobrīd pieejama informācija par 15 māju Gaujas ielā dzīvokļu cenām, pārdošanas darījumiem un apsaimniekošanas izmaksām. Vairums šo ēku ir Pirmskara, jeb līdz 1941. gadam būvētas celtnes, kas būvētas un nodotas ekspluatācijā no 1908. līdz 1932. gadam. Šajās ēkās pēdējos gados dzīvokļi piedāvāti pirkšanai par vidēji 950 EUR/m
.
Visās uzskaitītajās Gaujas ielas mājās pēdējos gados dzīvokļi sludinājumos piedāvāti iegādei par vidēji 1200 EUR/m
.
mēnesī, precīzāku info meklējiet klikšķnot uz adresēm.
Gaujas ielas apraksts, vēsture
Gaujas iela atrodas Rīgas Ziemeļu rajonā, Čiekurkalna apkaimē. Tā sākas pie Brasas tilta un beidzas krustojumā ar Rusova, Ungura ielu un Čiekurkalna 4. šķērslīniju. Ielas kopējais garums ir 2308 metri, un tā visā garumā ir klāta ar asfalta segumu.
Ielas vēsture aizsākās 1902. gadā, kad tā tika atklāta ar nosaukumu Meinharda iela. Posms no Ķīšezera ielas līdz Ezermalas ielai tika dēvēts par Heila muižas ceļu. 1923. gadā iela tika pārdēvēta par Gaujas ielu, un 1937. gadā tai pievienoja posmu no Ķīšezera ielas līdz dzelzceļam.
Gaujas ielā atrodas vairākas ievērojamas celtnes. Piemēram, Gaujas ielā 21 atrodas Čiekurkalna ūdenstornis, kas ir vēsturisks objekts. Savukārt Gaujas ielā 23 atrodas Rīgas Jāņa Poruka vidusskola, kas piedāvā izglītību skolēniem no 1. līdz 12. klasei.
Sabiedriskā transporta pieejamība Gaujas ielā ir laba. Pa ielu kursē 9. un 48. autobuss, kā arī 11. tramvajs, nodrošinot ērtu nokļūšanu gan uz Rīgas centru, gan citām pilsētas daļām.
Gaujas ielā atrodas arī Valsts policijas Rīgas reģiona pārvalde ar adresi Gaujas iela 15. Šeit iedzīvotāji var saņemt policijas pakalpojumus un informāciju par drošības jautājumiem.
Ielas tuvumā atrodas vairāki veikali, aptiekas un citi sabiedriskie objekti, kas nodrošina iedzīvotājiem nepieciešamos pakalpojumus ikdienā.