Šobrīd pieejama informācija par 18 māju Brīvības bulvārī dzīvokļu cenām, pārdošanas darījumiem un apsaimniekošanas izmaksām. Vairums šo ēku ir Pirmskara, jeb līdz 1941. gadam būvētas celtnes, kas nodotas ekspluatācijā ap 1890. gadu.
Brīvības bulvāra apraksts, vēsture
Brīvības bulvāris ir viena no Rīgas centrālajām ielām, kas stiepjas no Brīvības pieminekļa līdz Elizabetes ielai. Tā ir daļa no Brīvības ielas, kas kopumā veido aptuveni 12 kilometru garu maģistrāli, savienojot pilsētas centru ar tās ziemeļu priekšpilsētām.
Ielas vēsture aizsākās 19. gadsimta beigās, kad tā tika nosaukta par Aleksandra bulvāri, godinot Krievijas caru Aleksandru I. 1923. gadā, pēc Latvijas neatkarības iegūšanas, iela tika pārdēvēta par Brīvības bulvāri, simbolizējot valsts brīvību un neatkarību.
Brīvības bulvāris ir pazīstams ar savu vēsturisko un arhitektonisko nozīmīgumu. Šeit atrodas vairākas ievērojamas ēkas, tostarp Ministru kabineta ēka, kas celta 1938. gadā un sākotnēji kalpoja kā Tiesu pils. Tā ir neoklasicisma stilā veidota celtne, kurā šobrīd atrodas Latvijas Republikas Ministru kabinets un Augstākā tiesa.
Brīvības bulvāris ir arī nozīmīgs kultūras un izglītības centrs. Netālu atrodas Latvijas Nacionālā opera un balets, kā arī Latvijas Universitātes galvenā ēka. Iela ir populāra pastaigu vieta gan rīdzinieku, gan tūristu vidū, piedāvājot plašu kafejnīcu, restorānu un veikalu klāstu.
Brīvības bulvāris ir ne tikai transporta artērija, bet arī vieta, kur norisinās dažādi sabiedriski un kultūras pasākumi, tostarp gājieni, koncerti un festivāli, padarot to par vienu no Rīgas dzīvīgākajām un nozīmīgākajām ielām.